COVID-19

Paldies tev, brīvprātīgais, ka esi neatsverams atbalsts pacientiem un mediķiem Covid-19 nodaļās! Lai atbalstītu tevi šajā nozīmīgajā darbā, RSU Karjeras centrs sadarbībā ar Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedru un Psihiatrijas un narkoloģijas katedru piedāvā psihoemociālo atbalstu RSU studentiem, kuri strādā Covid-19 nodaļās.

Ja jūti vajadzību stiprināt savu psihoemocionālo veselību, piesakies semināram Psihoemocionālais atbalsts Covid-19 nodaļās brīvprātīgi strādājošiem studentiem.

Seminārā pārrunāsim uz pierādījumiem balstītas psihoemocionālās veselības saglabāšanas un uzlabošanas stratēģijas, kā arī būs iespēja dalīties pieredzē, uzdot jautājumus, saņemt atbalstu un veikt trauksmes un depresijas skrīninga testus. Pēc semināra būs pieejamas arī tālākās palīdzības iespējas, kas tiks pielāgotas individuālajām vajadzībām un sniegtas projekta ietvaros ar iespējami īsu gaidīšanas laiku.

Vietu skaits katrā seminārā ir ierobežots – 25 cilvēki. Semināra saturs būs nemainīgs, tāpēc izvēlies sev ērtāko semināra norises laiku un piesakies!

Pieteikties semināram

Semināra norises laiks un vadītājs

• 29.11. plkst. 16.00    Laura Valaine, ārste rezidente psihoterapijā
  • 30.11. plkst. 18.00    Krista Brūna, sertificēta psihiatre
  • 01.12. plkst. 17.00    Liene Sīle, sertificēta psihiatre
  • 02.12. plkst. 18.00    Ieva Everte, ārste rezidente psihiatrijā, 4. studiju gads
  • 03.12. plkst. 16.00    Paula Kovaļevska, ārste rezidente psihoterapijā
  • 06.12. plkst. 18.00    Liene Konošonoka, ārste rezidente psihiatrijā, 4. studiju gads
  • 07.12. plkst. 17.30    Liene Vītola, ārste rezidente bērnu psihiatrijā, 3. studiju gads
  • 08.12. plkst. 18.00    Mairita Astraņina, ārste rezidente psihiatrijā, 3. studiju gads
  • 09.12. plkst. 19.00    Mārtiņš Ennītis, sertificēts narkologs
  • 10.12. plkst. 19.00    Līva Mača, ārste rezidente psihoterapijā
Gan semināros, gan tālākos atbalsta un palīdzības saņemšanas pasākumos dalība brīvprātīga.

Savukārt 2. decembrī plkst. 16.00 RSU Karjeras centra psiholoģes darbiniekus un studentus aicina uz semināru Kā tu jūties pandēmijā? Covid-19 krīzes psiholoģiskās grūtības un palīdzības metodes.
Pieteikšanās semināram un plašāka informācija