Skolēniem
Uzņemšana

15. un 16. jūlijā no plkst 10.00 līdz 17.00 Rīgas Stradiņa universitātes centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16) jaunie pamatstudiju studenti nāk parakstīt studiju līgumu un saņem Studējošā ceļvedi, kurā pieejama plašāka informācija par studijām un studiju dzīvi RSU. Ceļvedis pieejams arī elektroniski RSU mājaslapā.

studejosa-celvedis-2019-lead.jpg

Studiju līgumu parakstīšana 15. un 16. jūlijā Dzirciema ielā 16 notiek šādās RSU telpās.

Budžeta studiju līgumu parakstīšana

• Zobārstniecības fakultātei – 1. auditorijā
  • Rehabilitācijas fakultātei – 1. auditorijā
  • Farmācijas fakultātei –  2. auditorijā
  • Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātei – 2. auditorijā
  • Medicīnas fakultātei – Hipokrāta auditorija

Maksas un pārējo fakultāšu studiju programmu līgumu parakstīšana notiek B korpusa 209. kabinetā.

RSU Studējošā ceļvedis, ko veidojuši RSU studenti no Studējošo pašpārvaldes sadarbībā ar Studentu servisu, uzzināsiet RSU lielāko pasākumu norises datumu un laiku, par Studentu servisa pakalpojumiem un finansiālo atbalstu studijām, studiju rezultātu novērtēšanu, grupu iedalījumu, lekciju sarakstiem un semestra pārbaudījuma veidiem, kā arī par iesaistīšanos Studējošo pašpārvaldes darbā un brīvā laika pavadīšanas iespējām RSU. Ceļvedī pieejama noderīga informācija par RSU dienesta viesnīcām, bibliotēku, psiholoģisko atbalstu studentiem, akadēmisko etiķeti un daudz ko citu.

Ar rekordlielu studētgribētāju aktivitāti 9. jūlijā noslēdzās vasaras uzņemšana RSU pamatstudiju programmās. Šogad saņemti 7099 pieteikumi no 2273 personām, kas nozīmē, ka šogad RSU pieteikušies par 20 % studētgribētāju vairāk nekā 2018. gadā. Ieskaitot pieteikumus uz studijām maģistrantūrā un doktorantūrā, līdz 9. jūlija dienas beigām RSU bija saņemts 7214 pieteikumu, kas RSU vēsturē ir rekords. Uzņemšana maģistrantūrā turpinās līdz 13. augustam, bet doktorantūrā – līdz 16. augustam.

Tiekamies 2019. gada 2. septembrī, kas ir akadēmiskā gada sākums!