Darbiniekiem
Tradicionālie pasākumi

Godinot ilggadējus pašreizējos un bijušos darbiniekus, katru gadu janvāra sākumā Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) rīko Senioru vakaru. Ikviens no šiem darbiniekiem ieguldījis savu darbu, lai veicinātu RSU attīstību un izaugsmi. Šogad saviem senioriem RSU piedāvāja noklausīties koncertprogrammu Veltījums, kurā uzstājās komponists Mārtiņš Brauns kopā ar stīgu kvartetu Juno un vokālo grupu Insomnia.

senioru_vakars_09012020_04.jpg

Senioru godināšanas tradīcijas aizmetņi meklējami 1995. gadā, kad uz paaudžu tikšanās vakaru tika aicināti universitātes (tolaik – Latvijas Medicīnas akadēmija) docētāji. Nosaukumu Senioru vakars pasākums ieguva 1997. gadā, un kopš tā laika pasākumā piedalīties aicināts ne vien akadēmiskais, bet arī administratīvais personāls.

Šogad Senioru vakarā, kas notika 9. janvārī RSU aulā, bija aicināti piedalīties 556 RSU ilggadējie darbinieki – gan bijušie, gan esošie.

Šīs tradīcijas pirmsākumi video formātā skatāmi RSU vēstures virtuālajā ekspozīcijā – kadros no 1999. gada TV raidījuma Vai tu zini?

Senioru vakara foto galerija