Ziņas

Pirmdien, 4. septembrī, Rīgas Stradiņa universitātē atsāksies ierastais ritms. Jaunā akadēmiskā gada atklāšana notiks RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16, aulā) plkst. 15.00, pēc tam plkst. 16.00 plānota 1. kursa studentu tikšanās ar savas fakultātes vadību, studenta apliecības saņemšana u. c.

Plkst. 10.00 sāksies studiju gads RSU Liepājas filiāles pirmā gada studentiem.

Plkst. 15.00 RSU aulā norisināsies jauno studentu imatrikulācijas ceremonija. Tajā pirmkursniekus sveiks RSU vadība, turklāt klātesošie tiks iepazīstināti ar RSU studentu organizācijām un iespēju darboties universitātes mākslinieciskajos kolektīvos.

Plkst. 16.00 pirmā kursa studenti aicināti tikties ar savas fakultātes vadību, kas pastāstīs par studiju procesu RSU. Tiks izsniegtas studenta apliecības. Tikšanās datumu un laiku katrai fakultātei lūgums skatīt tālāk tabulā.

No plkst. 16.00 līdz 18.00 RSU vestibilā varēs iepazīties ar ārpusstudiju aktivitātēm, bet, sākot no plkst. 17.00, RSU pagalmā klātesošos uzrunās mācību prorektore prof. Tatjana Koķe un Studējošo pašpārvaldes priekšsēdētāja Natālija Šilova. Pēc tam visi tiks cienāti ar svētku kūku un varēs baudīt RSU talantu, kā arī mūzikas grupas J.E.E.B. priekšnesumus.

FakultāteTikšanās telpa

Piektdiena, 1. septembris, plkst. 12.00

Eiropas studiju fakultātes Politikas zinātnes katedras studentiemSenāta zālē (K korpusa 2. stāvā)
Eiropas studiju fakultātes Reģionālās ekonomikas un biznesa katedras studentiemB korpusa 202. telpā (2. stāvā)