JF
Darbiniekiem

Šodien, 18. maijā, Rīgas Stradiņa universitātes Senāts vienbalsīgi apstiprināja Juridiskās fakultātes dekāna amatā dr. iur. Jāni Grasi.

Kopš 2013. gada J. Grasis pildīja RSU Juridiskās fakultātes prodekāna amatu. J. Grasis sekmīgi vadījis arī studiju virzienu Tiesību zinātne. Prof. J. Grasis strādā RSU jau vairāk nekā 20 gadus.

RSU rektors profesors Aigars Pētersons un Senāta priekšsēdētājs profesors Jānis Gardovskis apsveica J. Grasi ar jauno amatu, kā arī izteica pateicību ilggadējam RSU Juridiskās fakultātes dekānam profesoram dr. iur. Andrejam Vilkam. Profesors A. Vilks ir pildījis arī RSU Senāta priekšsēdētāja pienākumus.

janis-grasis-dekans_0.jpg

Paldies profesoram A. Vilkam par izcilu ilggadēju ieguldījumu RSU Juridiskās fakultātes studiju un pētniecības procesu attīstībā. Apsveicam J. Grasi un vēlam panākumus jaunajā amatā!