Starptautiskā sadarbība
Tiesības

RSU Juridiskās fakultātes dekāns Jānis Grasis no 2023. gada 12. līdz 14. aprīlim pēc divu gadu pārtraukuma piedalījās Eiropas Juridisko fakultāšu asociācijas (European Law Faculties association) ikgadējā konferencē Interdisciplinary Approaches to Legal Education un pilnsapulcē Lozannā (Šveice).

Konferencē viņš uzstājās ar ziņojumu par starpdisciplinaritāti tiesību zinātņu studijās un pētniecībā. Kā piemēri tam tika minēti arī jaunā RSU Juridiskās fakultātes maģistra studiju programma Ekonomiskā drošība un jaunā sociālo zinātņu doktorantūras programma.

Asociācijas pilnsapulcē tika ievēlēta jaunā  Eiropas Juridisko fakultāšu asociācijas prezidente Veronika Ruisa Abu-Nigma (Veronica Ruiz Abou-Nigm), kas pārstāv Edinburgas universitāti.

grasis_ruisa_abu_nigma_rassu-masons.jpgRSU Juridiskās fakultātes dekāns Jānis Grasis (labajā malā) kopā ar jauno Eiropas Juridisko fakultāšu asociācijas prezidenti Veroniku Ruisu Abu-Nigmu un tikko ievēlēto jauno valdes locekli Lukasu Rasu-Masonu no Tulūzas universitātes. Foto no privātā arhīva