Pedagoģiskā izaugsme
MF
Attīstība
Ziņas

Kā attīstās "3D tehnoloģijas un mašīnmācīšanās elementi" pavisam nesen skaidroja Medicīnas fizikas katedras vadītājs Jevgenijs Proskurins savā ziņojumā Banku augstskolas un Rīgas Stradiņa universitātes (Riga Stradins University) specializētajā mācību kursā (26.08. -30.08.) ar nosaukumu “Tehnoloģiju attīstība, to pielietošana studiju procesā un biznesa vidē”.

Šis kurss veidots ar mērķi izzināt, kā jaunākās tehnoloģijas var iekļauties studiju procesā. Tāpat tika skatīti temati: lietu internets, ražošanas automatizācija, automašīnu inteliģence, 3D viedais audums drošiem treniņiem,  platformas FinTech nākotnes uzņēmumu atbalstam, mākslīgā intelekta attīstība, virtuālie asistenti izglītībā un medicīnā, robotika, simulācijas, virtuālā realitāte un futūrisms, t.sk. StartUp jeb jaunuzņēmumu veidošana kā integrēta izglītības iespēja augstskolās.

Ne tikai zinātnes sfēra, bet arī tehnoloģijas attīstās ar nebijušu ātrumu un Rīgas Stradiņa universitātes Fizikas katedrai ir būtiski pilnveidot studiju iespējas, lai varētu sniegt ne tikai aktuālāko mācību saturu, bet pilnveidot studiju apguves iespējas, padarīt tās efektīvākas un perspektīvākas, no šodienas tehnoloģiskā progresa apvāršņa puses.

Vairāk informācijas BA lapā: https://ej.uz/9vc7