Darbiniekiem
Doktorantiem

7.–11. janvārī ar lekcijām, individuālām konsultācijām docētājiem un doktorantiem RSU Stomatoloģijas institūtā un Rīgas Stradiņa universitātē viesojās asoc. prof. Jolanta Aleksejuniene.

Vizītes laikā institūta speciālistiem un Zobārstniecības fakultātes docētāji bija iespēja individuāli konsultēties par zinātnisko pētījumu metodoloģiju, zinātnisko rakstu sagatavošanu, savukārt RSU doktorantiem un viņu darbu vadītājiem bija iespēja klausīties Doktorantūras nodaļas organizētās lekcijas ar J. Aleksejunienes dalību.

J. Aleksejuniene ir speciāliste pētījumu metodoloģijā un zinātnisko rakstu sagatavošanā zobārstniecībā ar 13 gadu darba pieredzi Britu Kolumbijas universitātē (University of British Columbia) Kanādā, Vankūverā. Viņa ir 86 publikāciju autore, kā arī ir bijusi recenzente vairāk nekā 20 starptautiskos akadēmiskos žurnālos.