Konferences, semināri
Starptautiskā sadarbība

Otrdien, 24. februārī, no pulksten 15.30 līdz 17.00 RSU Senāta zālē (Dzirciema ielā 16, K korpusā, 2. stāvā) notiks seminārs Efektīva laika plānošana ilgtermiņa panākumiem dzīvē.

Seminārā apmeklētāji apgūs efektīvas laika plānošanas pamatprincipus, kas veido sabalansētu un veiksmīgu dzīvi, kā arī iegūs praktiskus rīkus, lai ieviestu šos principus savā dzīvē. Semināra apmeklētāji saņems atbildes uz šādiem jautājumiem:

• kas nepieciešams, lai sasniegtu panākumus un dzīvot piepildītu dzīvi,
  • kā plānot laiku, lai paspētu visbūtiskāko,
  • ko veiksmīgi cilvēki dara citādi, plānojot un pārvaldot savu laiku,
  • kā līdzsvarot visas dzīves jomas,
  • kā izvairīties no izdegšanas?

Praktiskie uzdevumi padziļinās izpratni par laika plānošanu un palīdzēs ieviest tūlītējus uzlabojumus dzīvē.

ASergeyev-2014-12-S.jpgSemināru vadīs Andrejs Sergejevs (attēlā), veiksmīgs uzņēmējs, digitālā biznesa eksperts un biznesa treneris ar gandrīz 20 gadu pieredzi, attīstot veiksmīgus biznesa projektus dažādās valstīs (piem., Odnoklassniki.ru ar 70 milj. lietotāju tobrīd) un palīdzot cilvēkiem visā pasaulē sasniegt ilgtermiņa panākumus dzīvē un biznesā. Andrejs ir arī enerģisks un iedvesmojošs lektors un Ziglar Legacy sertificēts treneris, kuru īpaši aicināja pievienoties Ziglarkomandai leģendāra trenera un lektora Ziga Ziglara ģimene.

Lai pieteiktos semināram, sūtiet pieteikumu uz karjerascentrsatrsu[pnkts]lv. Apmeklēt semināru aicināts jebkuras RSU studiju programmas students, kurš vēlas uzlabot savas laika plānošanas prasmes.