Konferences, semināri
Ziņas

12. martā no plkst. 16.00 līdz 18.00 Senāta zālē (Dzirciema ielā 16) Rīgas Stradiņa universitātes Karjeras centrs un aptieku tīkls Mēness aptieka aicina studentus piedalīties Edmunda Apsalona lekcijā Pārdomātas komunikācijas nozīme farmaceita darbā un ikdienā.

Lekcijas mērķis ir, izmantojot praktiskus piemērus un vingrinājumus, apgūt komunikatīvas sarunas un komunikatīvas rīcības pamatjautājumus, kuru pārzināšana ļauj ne tikai ar lielāku pārliecību uzņemties klientu apkalpošanu aptiekā, bet nereti arī atvieglo starppersonu saskarsmi ikdienā.

Lekciju lasīs Dr. phil. Edmunds Apsalons, kas ir Brēmenes Universitātes un Latvijas Universitātes filozofijas doktors, kā arī viens no Latvijas vadošajiem speciālistiem komunikācijas teorijas un argumentācijas teorijas jomā.

Lekcijas laikā būs iespēja iepazīties ar uzņēmumu Mēness aptieka.

Līdz 5. martam farmācijas studenti aicināti piedalīties Mēness aptiekas rīkotajā loterijā un saņemt vienu no 30 balvām. Galvenā balva ir 1 biļete uz POSITIVUS festivāla trijām dienām.

Vairāk informācijas par lekciju šeit un loteriju šeit.

Pieteikumus lekcijai lūgums sūtīt uz karjerascentrsatrsu[pnkts]lv. Priekšroka dalībai pasākumā tiks dota RSU farmācijas studentiem, taču pieteikties var arī citu studiju programmu studenti.

RSU-KC-logo.jpg

meness-aptieka-logo-500x128.png