Preses relīzes

Lai tuvinātu studentus darba tirgum, no 24. līdz 26. oktobrim Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) norisināsies Karjeras centra rīkotā Karjeras iespēju nedēļa. Tās laikā darba devēji uzstāsies ar prezentācijām, kurās stāstīs par savu uzņēmumu vai iestādi, kā arī darba un prakses iespējām tajā. Prakses iespējas un vakances studenti ar darba devējiem individuāli varēs apspriest pie karjeras galdiem pēc prezentācijām. Šo nu jau tradicionālo RSU pasākumu līdz šim ik gadu apmeklē vairāk nekā 300 studentu.

Pirmajā pasākuma norises dienā, 24. oktobrī, studentiem būs iespēja tikties ar veselības aprūpes virziena darba devējiem – pārstāvjiem no slimnīcām, aptieku tīkliem, rehabilitācijas centriem, piemēram, P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas, BENU aptiekas tīkla, nacionālā rehabilitācijas centra Vaivari u. c. Reģionālo slimnīcu pārstāvji iepazīstinās interesentus ar attiecīgo pašvaldību piedāvājumiem medicīnas personālam. Karjeras iespēju nedēļas otrajā dienā, 25. oktobrī, studentiem būs iespēja tikties ar komunikācijas un ekonomikas virziena darba devējiem (tiešraides.lv, Veto Magazine, BALTA, PricewaterhouseCoopers, Nordea Bank AB, Atea Global Services), bet noslēguma dienā – ar politikas un jurisprudences virziena darba devējiem (Valsts policiju, Aizsardzības ministriju, Ārlietu ministriju, Valsts ieņēmumu dienestu).

Karjeras iespēju nedēļā studenti aicināti arī uz bezmaksas lekcijām. 24. oktobrī visi laipni gaidīti Gundegas Rudzītes lekcijā par studentiem aktuālo tēmu "Efektīva laika plānošana". Publiskās uzstāšanās pamatus uzlabot būs iespējams 25. oktobra lekcijā "Kā uzstāties publiski – praktiskais ABC", ko vadīs RSU mārketinga projektu vadītājs Edgars Žukovskis. Savukārt 26. oktobrī interesenti aicināti apmeklēt Ainas Poišas vieslekciju "Rūpes par savu psiholoģisko labsajūtu".

Karjeras centrs aicina studentus ņemt līdzi CV un motivācijas vēstuli, ko parādīt potenciālā darba devēja pārstāvim, saņemt ieteikumus, kā uzlabot šos nozīmīgos dokumentus, vai arī tos uzreiz iesniegt, piesakoties kādai aktuālai vakancei.

Pasākumi no 24. līdz 26. oktobrim norisināsies RSU centrālajā ēkā Dzirciema ielā 16, dalība – bez maksas.

Papildu informācijai: