Sociālais darbs

Sestdien, 26. septembrī, jau trešo reizi RSU Veselības ekspreša komanda piedalīsiesveselibas-ekspresis_logo_1.JPG Siguldas novada Veselības dienā, kas norisināsies Siguldas novada Kultūras centrā (Pils ielā 10). No plkst. 10.00 līdz 16.00 topošie ārsti un veselības aprūpes speciālisti iesaistīs pasākuma apmeklētājus dažādās praktiskās aktivitātēs un pārrunās ar viņiem jautājumus par to, kā būt veselam un kādas vienkāršas aktivitātes ikdienā veikt veselības uzlabošanai.

Veselības ekspreša komandā iesaistījušies vecāko kursu studenti no Medicīnas fakultātes, kā arī no Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes. Pasākumā ikviens varēs izmērīt asinsspiedienu, noteikt ķermeņa masas indeksu, hemoglobīna līmeni, skābekļa daudzumu asinīs, kā arī, izpildot dažādus testus, uzzināt vairāk par savu veselības stāvokli.

Siguldas novada Veselības diena kļuvusi par tradīciju, kuru jau septīto reizi organizē Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar nodibinājumu Pacientu ombuds.

RSUExpresis-5.jpg