Sākot studēt un ienākot universitātē pirmo reizi, pirmkursnieks var justies nedaudz apmulsis, jo nezina daudzas studenta izdzīvošanai vajadzīgas lietas. Ikviens, kurš ir studējis, īpaši spilgti atceras pirmo studiju gadu un to, cik grūts bija sākums. Ja tu esi veiksmīgi ticis cauri pirmajam studiju gadam, kļūsti par mentoru un dalies savās zināšanās un pieredzē ar šā gada 1. kursa studentiem!

Kādi ir mentora pienākumi?

• Iepazīstināt ar sevi un savas fakultātes akadēmisko personālu
  • Parādīt vai pastāstīt par svarīgākajām lokācijām studiju procesā (MITC, anatomikums, galvenās ēkas korpusi u. c.)
  • Dot noderīgus padomus un zināšanas saistībā ar studijām (printēšanas pakalpojums, pieteikumi Studentu servisā, bibliotēka un studiju materiālu avoti)
  • Palīdzēt iejusties un sniegt palīdzīgu roku, kad tas vajadzīgs
  • Atbildēt uz pirmkursnieka jautājumiem
  • Iepazīstināt ar RSU piedāvātajām ārpus studiju aktivitātēm un RSU Studējošo pašpārvaldi

Ko iegūst mentors?

• Gandarījumu
  • Mentora prasmi
  • Jaunus kontaktus un draugus
Palīdzi pirmkursniekiem izlauzties cauri studiju džungļiem un iejusties RSU! Piesakies mentors.rsu.lv!

mentoru_programma_rsu-lead.gif