Preses relīzes

Šodien, 17. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātes profesoram, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas kardioķirurgam Romanam Lācim tiks pasniegta Paula Stradiņa balva par izcilu ieguldījumu kardioķirurģijas attīstībā Latvijā.Gatavojoties balvas pasniegšanai, RSU ierakstīja ar profesoru interviju par centra attīstību, pirmo sirds transplantācijas operāciju, sirds veselību un dzīvi kopumā, to skaitā Romans Lācis stāsta, ko viņš darītu, ja kļūtu par Valsts prezidentu.

Intervijas video materiāls ir izmantojams mediju vajadzībām.

Kā jau ticis ziņots, šodien, 17. aprīlī, plkst. 17.00 Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā (Antonijas ielā 1) tiks pasniegta Paula Stradiņa balva Rīgas Stradiņa universitātes profesoram, Latvijas Sirds ķirurģijas centra vadītājam Romanam Lācim par izcilu ieguldījumu kardioķirurģijas attīstībā Latvijā. Tradicionāli balvas laureāts tika paziņots profesora Paula Stradiņa dzimšanas dienā – 17. janvārī, bet balvas saņemšanas laiku izvēlas pats laureāts.

Papildu informācija: