Ar praktiskā gaisotnē ieturētu vieslekciju, kas ietvers arī krīzes simulācijas izspēli, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) 1. auditorijā (Dzirciema ielā 16) piektdien, 21. februārī, no plkst. 12.00 līdz 14.00 uzstāsies starptautiski atzītais krīzes vadības eksperts, "Maxima" Latvija korporatīvais vadītājs un valdes loceklis, kā arī ilggadējais airBaltic korporatīvās komunikācijas viceprezidents Jānis Vanags. Vieslekcijā Ārkārtas situācijas vadība – ko varam mācīties no starptautiskās pieredzes profesionāli smelties varēs ne vien esošie un topošie komunikācijas eksperti, bet arī uzņēmumu un iestāžu vadītāji, kā arī ārstu prakšu un slimnīcu vadītāji.

Kā skatīties plašāk un mācīties no krīžu skartām valstīm un reģioniem vai transporta jomas uzņēmumiem, kas saskaras ar ārkārtas situācijām? Ko nozīmē spēcīgs krīzes menedžmenta plāns, un kur sākt, ja organizācijā ir vēlme to radīt? Kā ārkārtas situācijā pārvaldīt virkni vitāli svarīgo aspektu: klientus, medijus, politikas veidotājus, izmeklējošās organizācijas un citus? Kāda nozīme krīzēs ir rokasgrāmatām un skrupulozi izstrādātām procedūrām? Kāda veida treniņš un cik bieži organizācijā nepieciešams, lai spētu reaģēt ārkārtas situācijā?

Janis_Vanags-griezta.gif

Jānis Vanags ir pieprasīts lektors starptautiskās organizācijās un pasākumos visā pasaulē – no Londonas līdz Singapūrai. Vieslekciju rīko bakalaura studiju programmas Sabiedriskās attiecības vadītāja Ruta Siliņa, un tā norisinās RSU Komunikācijas studiju katedras paspārnē.

Pasākums ir atvērts ikvienam interesentam.