Konferences, semināri
Ziņas

Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Māszinību un dzemdību aprūpes katedra piektdien, 13. maijā, RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra konferenču zālē (Anniņmuižas bulv. 26a) rīko 2. zinātniski praktisko konferenci Māsas un vecmātes – veselības aprūpes sistēmas pārmaiņu virzītājspēks.

Konferencē tiek aicināti piedalīties veselības aprūpes profesiju pārstāvji, studenti, interesenti.

Dalība konferencē ir bez maksas.

Dalībniekiem tiek piešķirti atbilstīgi izglītības kredītpunkti.

Kontaktinformācija: RSU Māszinību un dzemdību aprūpes katedras mācību procesa organizētāja Iveta Kaupe, tālr. 67061531, iveta[pnkts]kaupeatrsu[pnkts]lv .

Konferences programma

• 9.30 Reģistrācija
  • 10.00 Konferences atklāšana
    • Doc. Liāna Deklava, Māszinību un dzemdību aprūpes katedras vadītāja