Darbiniekiem
Attīstība
Bibliotēka

Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) allaž tiek domāts, kā uzlabot studiju vidi, tāpēc kopš 5. februāra RSU centrālās ēkas (Dzirciema ielā 16) 1. stāva bibliotēka (brīvpieejas abonements un lasītava) strādās visu diennakti septiņas dienas nedēļā. Turklāt bibliotēkas izmantošanas kārtība ir mainījusies tikai tajā laikā, kad to uzrauga apsargs, piemēram, naktī un svētdien.

biblioteka-brivpieejas-abonements-rsu03-lead.jpg

No pirmdienas līdz piektdienai plkst. 8.30–19.00 un sestdien plkst. 10.00–17.00 tur dežurē bibliotekāres, pārējā laikā bibliotēku uzrauga apsargi. Tāpat kā līdz šim, bibliotēkā ir pieejami datori un brīvpieejas abonements, kad students pats var paņemt un nodot grāmatas.

Vēlās vakara stundās un svētdien RSU galvenās ēkas durvis un bibliotēkas durvis RSU students un darbinieks var atvērt, izmantojot savu studenta vai darbinieka apliecību.

Kas jāņem vērā, izmantojot bibliotēku, kad pie bibliotekāres galda strādā apsargs?

• Apsargam jāuzrāda studenta vai darbinieka apliecība un jāparakstās žurnālā.
  • Apsargs izsniedz skapīša atslēgu un mapīti, kur ielikt to, kas nepieciešams studijām, jo visas pārējās mantas ir jāatstāj skapītī pretī bibliotēkai 1. stāvā.
  • Tā kā RSU garderobes darba laiks Dzirciema ielā 16 ir no plkst. 7.30 līdz 21.00, pārējā laikā var izmantot pakaramos pie 1. stāva skapīšiem, ko uzrauga apsargs.
  • Ejot prom, jāparakstās pie apsarga žurnālā un jāatdod skapīša atslēga un dzeltenā mapīte.

biblioteka-brivpieejas-abonements-rsu07-lead.jpg

Bibliotēka, uzrādot RSU studenta vai darbinieka apliecību, pieejama visu diennakti, bet pārējiem, uzrādot personas apliecinošu dokumentu, – no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 8.30–19.00 un sestdien plkst. 10.00–17.00.