Pārlekt uz galveno saturu
Skolēniem
Liepājas filiāle

Februārī Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāles docētāji un studenti piedalīsies karjeras pasākumos vidusskolēniem, lai stāstītu par iespējām, ko paver augstākās izglītības iegūšana, un informētu par RSU piedāvātajām studiju programmām. 12. februārī filiāles pārstāvji tiksies ar Ventspils skolēniem savukārt 15. februārī piedalīsies izglītības izstādē Kur mācīties tālāk? Liepājā.

Tikšanās ar Ventspils jauniešiem notiks 12. februārī plkst. 14.30 Kuldīgas ielā 13. Pasākums notiks sadarbībā ar Ventspils Jauniešu māju.

Izglītības izstāde Kur mācīties tālāk? notiks 15. februārī plkst. 12.00–16.00 Latviešu biedrības namā Liepājā, Rožu laukumā 5/6. Pasākumu organizē Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar Liepājas Raiņa 6. vidusskolu.

RSU Liepājas filiāle ir vienīgā augstskola Kurzemes reģionā, kas jau vairāk nekā 70 gadu piedāvā apgūt veselības aprūpes studiju programmas. Patlaban RSU Liepājas filiālē pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību medicīnā apgūst 290 studējošo. Pirms diviem gadiem filiālē ir veikta vērienīga rekonstrukcija, uzlabojot infrastruktūru un mācību vidi. Augstskola cieši sadarbojas ar reģiona slimnīcām, nodrošinot studentu praktisko iemaņu apguvi un profesionālu mācībspēku piesaisti.

Katru gadu universitātes studenti, docētāji un darbinieki ciemojas pie Latvijas vidusskolēniem un stāsta par augstākās izglītības nozīmi, tās nepieciešamību un iespējām, kādas tā dod. Projekts ieguvis nosaukumu RSU vēstneši. Vizīti iespējams papildināt ar karjeras konsultāciju, kas dos iespēju skolēniem saprast profesionālās intereses un spējas, un izveidot turpmākās rīcības plānu profesijas apguvē.