Preses relīzes

2007. gada 28. augustā pl. 13.00 Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē notiek Rīgas Stradiņa universitātes Tālākizglītības fakultātes (TIF) rezidentu izlaiduma svinīgā sanāksme. Diplomus par ārsta specialitātes kvalifikāciju saņem 44 jaunie speciālisti, kuri atkarībā no izvēlētas specialitātes teorētiskās un praktiskās iemaņas apguva 3 – 5 gadu laikā.

Rūpes par pacientiem uzņemsies: 3 ķirurgi, 2 ginekologi–dzemdību speciālisti, 2 dermatovenerologi, 3 neonatalogi, 3 oftalmologi, 3 tiesu medicīnas eksperti, 2 urologi, 3 psihoterapeiti, 4 radiologi–diagnosti, 5 bērnu ārsti, 2 internisti, traumatologs - ortopēds, 5 dažādu specialitāšu stomatologi, kā arī arodslimību ārsts, neirologs u.c. nozīmīgi un Latvijas medicīnā nepieciešami speciālisti.

Sīkāka informācija – RSU Tālākizglītības fakultāte, tālr. 67409233.