Preses relīzes

2009. gada 26. augustā plkst. 13.00 Rīgas Stradiņa universitātes Aulā, Dzirciema ielā 16 notiks Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Tālākizglītības fakultātes (TIF) rezidentu izlaiduma svinīgā sanāksme.

Diplomus par ārsta specialitātes kvalifikāciju saņems 54 jaunie speciālisti, kuri atkarībā no izvēlētās specialitātes teorētiskās un praktiskās iemaņas apguva 3 – 6 gadu laikā: 7 internisti, 4 anesteziologi reanimatologi, 4 dažādu nozaru zobārstniecības speciālisti, 3 bērnu ķirurgi, 3 ģimenes ārsti, 2 plastikas ķirurgi, 2 kardiologi, 2 patologi, 2 radiologi diagnosti, psihoterapeits, tiesu medicīnas eksperts, narkologs, oftalmologs, gastroenterologs, ķirurgs u.c. nozīmīgi un medicīnā nepieciešami speciālisti.

Sīkāka informācija – RSU Tālākizglītības fakultāte, tālr. 67409233.