Darbiniekiem

No 12. septembra līdz 15. oktobrim RSU studentiem un darbiniekiem ir atvērta pieteikšanās RSU biznesa inkubatora B-Space rīkotajai PINK jeb pirmsinkubācijas programmai, kas paredzēta visiem interesentiem, kuriem kaut reizi ir radusies ideja izveidot savu uzņēmumu. PINK ir 12 nedēļu ilgs brīvpieejas kurss, kurā programmas dalībniekiem būs iespēja spert pirmos soļus gan biznesa idejas radīšanā, gan soli tālāk – tās realizācijā.

PINK nodarbības paredzētas reizi nedēļā (1,5 h) trīs mēnešu garumā, un kursa laikā dalībnieki apgūs metodes, kā radīt pašam savu biznesa ideju, savstarpēji radīs komandas šīs idejas turpmākai attīstībai un iepazīsties ar biznesa plānu un tā nozīmi biznesa tālākajā attīstībā. PINK laikā interesentiem būs iespēja apgūt arī prezentācijas prasmes. Lai pieteiktos PINK programmā, jāsazinās ar inkubatora komandu un jāaizpilda neliela pieteikuma anketa.

b_space_pink_2021_1.jpg

Lai uzzinātu B-Space aktualitātes, aicinām sekot Facebook lapai, bet jautājumu gadījumā var sazināties ar inkubatora komandu pa e-pastu edgars[pnkts]lacisatrsu[pnkts]lv.