Inovācijas
Studentiem

Tiešsaistes kurss Entrepreneurship: turning ideas into business paredzēts Rīgas Stradiņa universitātes studentiem, un tas tiks iekļauts C daļas kursu klāstā. Apmācības notiek pilnībā attālināti – nav jāapmeklē lekcijas un nav jāpieslēdzas Zoom noteiktā laikā. Tā ir jauna, unikāla iespēja studējošajiem apgūt papildu zināšanas un plānot savu laiku neatkarīgi.

Kāpēc tas ir vērtīgi

Kurss izstrādāts starptautiskā projektā HEI Innovation for Knowledge Intensive Entrepreneurship (HIVE), kurā sadarbojās 10 Eiropas augstskolu uzņēmējdarbības vadības, inovāciju un tehnoloģiju pārneses speciālisti, daloties savā pieredzē, tādējādi nodrošinot saturu, kas atbilst mūsdienu biznesa videi, ņemot vērā dažādu valstu pieredzi un studiju virzienus.

Kurss sastāv no trim pamatmoduļiem, sekmīga rezultāta gadījumā tiks piešķirti attiecīgie kredītpunkti:

1. Uzņēmējdarbība un inovācijas;
  2. Idejas pārvēršana uzņēmējdarbībā;
  3. Start-up uzņēmuma veidošana.

Papildus pamatmoduļiem būs iespēja apgūt vēl trīs moduļus. Tie nebūs obligāti, bet ieteicami.

Darba valoda: angļu.
Platforma: Koimbras Universitātes mācību platforma (Moodle).

Šogad kurss RSU būs pieejams no 5. aprīļa līdz 21. jūnijam. Pieteikšanās – līdz 15. februārim.

Papildu jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar HIVE projekta vadītāju RSU linda[pnkts]gabrusenokaatrsu[pnkts]lv (Lindu Gabrusenoku).

hive_ans.png