Inovācijas
Darbiniekiem

Tiešsaistes kurss Entrepreneurship: turning ideas into business paredzēts Rīgas Stradiņa universitātes personālam. Tā ir jauna, unikāla iespēja apgūt papildu zināšanas ikvienam, kam ir interese par uzņēmējdarbību un inovācijām biznesa ideju attīstībai.

Kāpēc tas ir vērtīgi

Kurss izstrādāts starptautiskā projektā HEI Innovation for Knowledge Intensive Entrepreneurship (HIVE), kurā sadarbojās 10 Eiropas augstskolu uzņēmējdarbības vadības, inovāciju un tehnoloģiju pārneses speciālisti, daloties savā pieredzē, tādējādi nodrošinot saturu, kas atbilst mūsdienu biznesa videi, ņemot vērā dažādu valstu pieredzi un studiju virzienus.

Kurss sastāv no trim pamatmoduļiem:

1. Uzņēmējdarbība un inovācijas;
  2. Idejas pārvēršana uzņēmējdarbībā;
  3. Start-up uzņēmuma veidošana.

Var apgūt gan visu kursu, gan atsevišķus moduļus, par katru sekmīgi apgūto moduli saņemot sertifikātu.

Darba valoda: angļu.
Platforma: Koimbras Universitātes mācību platforma (Moodle).

Kurss RSU akadēmiskajam un administratīvajam personālam būs pieejams no 5. aprīļa līdz 21. jūnijam.

Papildu jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar HIVE projekta vadītāju RSU linda[pnkts]gabrusenokaatrsu[pnkts]lv (Lindu Gabrusenoku).

hive_ans.png