Darbiniekiem

Pēc nodarbībām astoņu mēnešu garumā 20 dalībnieki piektdien, 24. janvārī, noslēdza mācību ciklu pērn dibinātajā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Jauno docētāju skolā.

Skolu izveidojis Pedagoģiskās izaugsmes centrs ar mērķi stiprināt jauno docētāju profesionālo meistarību auditorijā. Jauno docētāju skolas ietvaros noritēja 20 klātienes nodarbības 46 akadēmisko stundu apjomā. Pirmo Jauno docētāju skolas sasaukumu veidoja dalībnieki no 12 RSU struktūrvienībām.

Ik gadus ir plānots veidot vienu mācībspēku grupu ar 25 dalībniekiem, un pieteikšanās nākamajam sasaukumam plānota martā.

Jauno docētāju kompetences pilnveidē izmantots SAM projekta Rīgas Stradiņa universitātes akadēmiskā personāla kapacitātes stiprināšana Nr. 8.2.2.0/18/A/013 ietvaros piešķirtais ESF finansējums.

rsu_nap_esf.jpg