Pārlekt uz galveno saturu
Studentiem
Stipendijas

Jaunieši, kuri saņem Vītolu fonda administrētās stipendijas, jau skolas gados ir apliecinājuši savu mērķtiecību, centību un vēlmi apgūt zināšanas. Studējot viņi turpina aizsākto izglītošanās procesu, gūstot izcilus rezultātus.

Mecenāts Edvīns Samulis ir gandarīts par stipendiātu panākumiem un ik gadu apbalvo izcilākos fonda studentus sarīkojumā Stipendija par izcilību. 4. aprīlī restorānā Muusu stipendijas tika piešķirtas vienpadsmito reizi. Sarīkojuma goda viesi bija kvantu skaitļošanas zinātnieks un Latvijas Universitātes profesors Andris Ambainis, Vītolu fonda dibinātāji Vilis un Marta Vītoli un bijušie stipendiāti Artūrs Paugurs un Inga Jonāne.

Davis_Zakis.jpgŠogad stipendijas par izcilību saņēma 15 studenti no Liepājas Universitātes, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Ventspils Augstskolas, Rīgas Stradiņa universitātes, Daugavpils Universitātes un Latvijas Universitātes. Edvīna Samuļa lielo balvu – 300 EUR stipendiju – saņēma Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas Zobārstniecība ceturtā kursa students Dāvis Rūdolfs Zaķis (attēlā no kreisās) no Valmieras.

Edvīns Samulis ir Vītolu fonda atbalstītājs jau kopš 2010. gada. Viņa dibinātās stipendijas saņem dažādu augstskolu jaunieši ar izcilām sekmēm mācībās.  Mecenāts  ir ekonomikas doktors, bijis ilggadējs vadošs darbinieks a/s LODE, a/s Latvijas Unibanka, Rīgas pilsētas pašvaldībā. Viņa paša daudzpusīgās un izcilās zināšanas savulaik ļāvušas viņam kļūt par veiksmīgu uzņēmēju, bet šobrīd viņš ir Banku augstskolas (BA) goda profesors, BA, LU, RTU valsts pārbaudījumu komisijas priekšsēdētājs. Mecenāts uzskata: „Izcilība nav tikai likteņa dāvana – tas ir nemitīgs darbs un nepārtraukts, bezgalīgs ceļojums zināšanu pasaulē un sevis pilnveidošanā.“

Latvija ir mūsu Tēvzeme, un tā ir pelnījusi pašu labāko: labākos studentus, labākos speciālistus un, protams, pašus labākos un dāsnākos ziedotājus – cilvēkus, kuriem rūp mūsu zemes nākotne. Paldies mecenātam Edvīnam Samulim par vēlmi atbalstīt Latvijas izcilniekus!

Vītolu fonds

Izcilibas_18-186.jpg