6. un 7. augustā RSU Anatomijas muzejā aizvadīta otrā vasaras darbnīca, kurā bija aicināti piedalīties brīvprātīgie RSU medicīnas studenti. Darbnīcas galvenais mērķis bija sagatavot vēsturiskās anatomiskās kolekcijas preparātus izstādīšanai topošajā muzeja ekspozīcijā, taču vienlaikus tā bija lieliska iespēja medicīnas studentiem izpētīt tuvāk vēsturisko anatomisko kolekciju, likt lietā un papildināt savas studijās iegūtās zināšanas, kā arī uzzināt par preparātu saglabāšanas procesu.

Šovasar ar sešu entuziastisku un rūpīgu brīvprātīgo medicīnas studentu palīdzību darbnīcas laikā tika spodrināti osteoloģiskās kolekcijas preparāti un noformēti slapjo preparātu trauki. Pēc muzeja restauratora paveiktā restaurēšanas un konservēšanas procesa brīvprātīgie palīdzēja noslēdzošajā – slapjo preparātu trauku aizvākošanas un noformēšanas – posmā.

RSU Anatomijas muzejs saka lielu paldies brīvprātīgajiem medicīnas studentiem Paulai Līvai Palmbahai, Aleksandrai Kamenskai, Matīsam Korem, Antonam Polosuhinam, Lienei Tauriņai un Ivo Siņicinam!