Mirklis ar studentu

Lai arī ziemas saulgrieži jau ir pagājuši un dienas pie mums, ziemeļos, kļūst aizvien gaišākas un garākas, priekšā vēl ir divi ziemas mēneši. Ja šī ir tava pirmā ziema Rīgā vai ja esi šeit jau kādu laiku un jūti, ka tevi pārņēmusi rutīna, piedāvājam aktivitāšu sarakstu, kas ļaus pārliecināties, ka Rīgā joprojām ir vēl daudz ko redzēt un darīt.

Atklāj jaunus Rīgas nostūrus, ievelc malku svaiga gaisa un izkusties! Par spīti sniegam un tumsai! Kā saka:

"Nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs!"
  • RoadGames orientēšanās spēle. Šī lietotne pieejama vairākās Latvijas pilsētās, kā arī dažādās Rīgas apkaimēs. Izvēlies komandu un savu tempu, lai atklātu slēptākās un aizraujošākās apskates vietas!
  • Lejupielādē lietotni Sirēnu sala un dodies pastaigā pa AB dambī izvietotajiem maģiskajiem skaņas mākoņiem, veidojot savu muzikālo kompozīciju un baudot skaisto Rīgas panorāmu.
  • Slēpošana – Rīga ir lieliski piemērota slēpotājiem! Ir pieejamas vairākas trases (dažās tiek izmantots arī mākslīgais sniegs), turklāt vari iznomāt nepieciešamo aprīkojumu: Biķernieku meža trase, Uzvaras parks, Lucavsala.
  • Riga Free Tours (Rīgas Bezmaksas tūre) – ieskaties šajā mājaslapā un uzzini par dažādām ekskursijām Rīgā! Atklāj vietas, kurās, iespējams, nekad iepriekš neesi bijis.

Atklāj Maskačkas monētas otru pusi

• Latgalītes krāmu tirgus – tur mēdz teikt: kas vienam nieki, tas otram zelts!
  • Brīvbode Turgeņeva ielā 13 – šeit viss ir par brīvu! Pilnīgi viss! Brīvbode atvērta ceturtdienās un piektdienās plkst. 12.00–19.00.
  • Noslēdz savu dienu ar gardu kafiju un sviestmaizi (vai pat veselu maizes klaipu) Katkevich kafejnīcā (Lāčplēša ielā 114).
  • Dodies pastaigā pa Spīķeru promenādi, no kuras paveras cits skats uz upi, Rīgas radio un televīzijas torni, kas, starp citu, ir viens no augstākajiem televīzijas torņiem Eiropā.

Taču, ja esi noguris no slēpošanas un zini Maskačku kā savus piecus pirkstus, šeit pievienojam vēl dažas citas vietnes, kuras vari apmeklēt, lai smeltos iedvesmu: