Pārlekt uz galveno saturu
Atzinība

Pateicībā par 2023. gadā sniegto atbalstu Zemessardzes stiprināšanā 9. februārī Latvijas aizsardzības nozares vadība godināja 107 Latvijas uzņēmumus, pašvaldības, izglītības iestādes un nevalstiskās organizācijas.

Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā piedalījās aizsardzības ministrs Andris Sprūds, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš, Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Kaspars Pudāns, Zemessardzes brigāžu un bataljonu komandieri, kā arī dažādu organizāciju pārstāvji, kuri atbalstījuši Zemessardzi.

Nominācijā Celmlauzis goda rakstu saņēma Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs (MITC).

Kopumā aizsardzības ministrijas Goda rakstu un goda statueti saņēma desmit nominanti desmit kategorijās. Tāpat aizsardzības nozares vadība pasniedza pateicības rakstus 97 uzņēmumu, nevalstisko organizāciju, pašvaldību un izglītības iestāžu pārstāvjiem, kuri pērn atbalstījuši Zemessardzi.

Latvijas uzņēmumi un iestādes apbalvošanai tika izvēlētas, izvērtējot zemessargu sniegtās atbildes aptaujas anketās, kā arī Zemessardzes brigāžu un bataljonu komandieru ieteikumus.

zemessardze_mitc_apbalvosana_09022024.jpg

MITC direktora pienākumu izpildītāja Andreta Slavinska pasākuma laikā kopā ar aizsardzības ministru Andri Sprūdu, NBS komandieri Leonīdu Kalniņu un Zemessardzes komandieri Kasparu Pudānu.