Atzinība

Zobārstniecības fakultātes 4. un 5. kursa studenti piedalījās 3M Universitātes programmā Nākotnes zobārsts. Projektā tika izvēlēts aktīvākais students, kurš iesniedza labākos darbus. Visapjomīgāko punktu skaitu ieguva RSU Zobārstniecības fakultātes 5. kursa studente Edmonda Niķe. Uzvarētājai balvā – apmācības brauciens uz 3M zobārstniecības materiālu ražotni Vācijā.

Zobārstniecības fakultātes studenti piedalījās arī zoba estētiskās restaurācijas konkursā XII Jules Allemand Trophy 2015/2016 "ANATOMIC STRATIFICATION TECHNIQUE FOLLOWING LORENZO VANINI", kurā uzvarēja RSU Zobārstniecības fakultātes IV kursa students Daniels Veremejs. Uzvarētājs ar pasniedzēju Darju Ķīsi piedalījās konkursa finālā ar 17 Eiropas dalībvalstīm Kjeti Universitātē Itālijā.