Konferences, semināri

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvalde aicina uz atvērto lekciju, kas veltīta runas etiķetei kā akadēmiskā, tā publiskā vidē. Lekcija notiks trešdien, 20. maijā, plkst. 18.00 RSU galvenajā ēkā (Dzirciema ielā 16) Senāta zālē.

Lekcijā uzstāsies Latvijas Radio diktore Arita Grīnberga. Viņa stāstīs par valodu kā efektīvu līdzekli sev vēlamā sarunas rezultāta panākšanai – kādus vārdus lietot, kādām detaļām ir jāpievērš uzmanība u. c.

Par akadēmiskās runas etiķeti stāstīs RSU Humanitāro zinātņu katedras asoc. prof. Vents Sīlis. Lekcijā varēs uzzināt, kā pareizi uzrunāt cilvēkus akadēmiskā vidē, kāda uzvedība tiek gaidīta akadēmiskos pasākumos, kā arī vispārīgu informāciju par akadēmiskā stila runu.

Lekcijā gaidīti visi interesenti, un tā ir par brīvu.

Aktuālo informāciju iespējams iegūt šeit.

Šis pasākums norisinās RSU Studējošo pašpārvaldes rīkotajā akadēmisko lekciju ciklā Akadēmiskā attīstība. Lekciju cikla mērķis ir sniegt studējošajiem pēc iespējas vairāk zināšanu par aktuālajiem jautājumiem izglītības jomā.

runas-etikete.jpg