Darbiniekiem

Ir noslēdzies pirmais Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un RSU Absolventu asociācijas T-krekla dizainu konkursa posms. Žūrija ir nolēmusi, ka finālā tiek izvirzīti pieci krekla dizaini. Uzvarētājs tiks noteikts, ņemot vērā balsojuma rezultātus RSU Facebook lapā līdz 21. februāra plkst. 23.59.

Žūrijā darbojas RSU Absolventu asociācijas, Komunikācijas departamenta un Studējošo pašpārvaldes pārstāvji.

Iepazīsties RSU Facebook lapā ar katra autora dizaina ideju un balso, spiežot "like" pie sava favorīta foto līdz 21. februāra plkst. 23.59!

Konkursā, kura temats ir RSU – mana Alma mater, varēja piedalīties ikviens RSU students, darbinieks un absolvents. Konkursa uzvarētāja veidotais dizains pārtaps ekskluzīvā RSU suvenīrā, kuru varēs iegādāties RSU veikalā ierobežotā daudzumā.