Preses relīzes

No 2007. gada 12. - 15. jūlija Liepājā un Liepājas rajonā norisināsies 5. Starptautiskā Mākslas terapijas konference „Integratīvā mākslas terapija – teorija un prakse”.

Norises vietas:

• 12. jūlijā, Liepājas Pedagoģijas akadēmijā (Liepāja, Lielā iela 14) tiks prezentēti referāti un paredzētas diskusijas;
  • no 13. – 15. jūlijam viesnīcā „Jūrnieka ligzda” (Pērkone, Nīcas pagasts, Liepājas rajons) tiks organizēta darba grupu veidošana un meistarklases.

Konferenci organizē Latvijas Mākslas Terapijas asociācija sadarbībā ar: Rīgas Stradiņa universitātes Mākslas terapijas akadēmisko skolu, Liepājas Pedagoģijas akadēmiju, Latvijas Mūzikas Terapijas asociāciju, Latvijas Psihodrāmas, Sociometrijas un Grupu Psihoterapijas asociāciju un Baltijas Mākslas Terapijas centru.

Konferences mērķis ir radīt iespēju iepazīties ar dažādu mākslas terapijas specializāciju un dažādu valstu mākslas terapeitu metodoloģisko un praktisko pieredzi, jaunākajiem pētījumiem šajā jomā, radīt pamatu mākslas terapeitu un speciālistu, kas savā darbā izmanto mākslas terapijas metodes, profesionālajai izaugsmei un kompetenču paaugstināšanai, attīstīt kontaktus ar mākslas terapeitiem no citām valstīm, veicināt sadarbību ar citu nozaru speciālistiem veselības, sociālās aprūpes un izglītības jomā, popularizēt mākslas terapijas teorētiskos un lietišķos aspektus, veicināt izpratni par mākslas terapiju kā profesiju.

Konferences ietvaros paredzēts simpozijs, darba grupas un meistarklases. Referātus prezentēs un meistarklases vadīs sertificēti mākslas terapeiti, mūzikas terapeiti, dejas un kustību terapeiti, mākslas terapijas pasniedzēji, kā arī mākslas terapijas metodes savā darbā lietojoši, pieredzējuši psihologi, pedagogi, mākslinieki un citu jomu pārstāvji no: Lielbritānijas, Austrālijas, Lietuvas, Latvijas, Polijas, Nīderlandes, Francijas un Kanādas.

Uz konferenci ir aicināti mākslas terapeiti, psihoterapeiti, veselības aprūpes darbinieki, psihologi un speciālisti sociālās labklājības jomā, pedagogi, mākslinieki – visi, kurus interesē Latvijā jauna profesija – mākslas terapijas speciālists. Tiek gaidīti arī tie interesenti, kuri savā darbā vēlas izmantot mākslas terapijas metodes un tehnikas, un kuri vēlas sadarboties ar mākslas terapijas speciālistiem.

Sīkāka informācija: www.arttherapy.lv
pieteikšanās: infoatarttherapy[pnkts]lv, kā arī pa tālr.: 26396949 – Ieva, 29277532