Preses relīzes

2008. gada 13. un 14. martā notiek ikgadējā Rīgas Stradiņa universitātes Zinātniskā konference.

• 13. martā no pl. 15.00 – 17.00 Latvijas Zinātņu akadēmijas konferenču zālē, Akadēmijas laukumā 1, notiek konferences plenārsēde.
  • 14. martā no pl.10.00 – 17.00 Rīgas Stradiņa universitātē, Dzirciema ielā 16, norisinās sekciju sēdes.

Konferencē piedalās RSU akadēmiskais personāls un studējošie, to atklās RSU rektors profesors Jānis Gardovskis.

Šogad konference tiek organizēta septiņās sekciju sēdēs:

1. Bioloģisko novecošanās procesu faktori un dzīves kvalitāte Latvijas populācijā
  2. Latvijas iedzīvotāju veselību apdraudošo eksogēno un endogēno faktoru izpēte
  3. Latvijā aktuālās infekcijas – etioloģija, patoģenēze, diagnostika un profilakse sabiedrības veselības kontekstā
  4. Ļaundabīgo audzēju klīnisko un molekulāro īpatnību izpēte
  5. Iegūto un iedzimto kraniofaciālo, dentālo un orālo patoloģiju morfoloģija, fizioloģija un ārstēšana
  6. Veselības traucējumu radīto funkcionālo ierobežojumu klīniskie un sociālie pētījumi
  7. Sabiedrības aktuālās sociālās, ekonomiskās, tiesiskās un medicīniskās problēmas

Kopumā konferencē tiks prezentēti 282 referāti (salīdzinājumam, pagājušā gada Zinātniskajā konferencē tika prezentēti 264 referāti).

Sīkāka informācija: RSU Zinātnes daļa, tālr.67409242