Darbiniekiem
Tradicionālie pasākumi

Trešdien, 18. maijā, pirmajā sanāksmē tikās RSU Satversmes sapulces jaunais sastāvs, kas apvieno 78 akadēmiskā personāla, 26 vispārējā personāla un 26 studējošo pārstāvjus.

Šajā sastāvā Satversmes sapulce darbosies turpmākos trīs gadus, lemjot par svarīgākajiem aspektiem augstskolas dzīvē – par rektora, Senāta, Akadēmiskās šķīrējtiesas ievēlēšanu un citiem jautājumiem.

Sanāksmē par Satversmes sapulces priekšsēdētāju ievēlēja Rezidentūras studiju fakultātes dekāni prof. Ilzi Gropi, par priekšsēdētāja vietnieku – RSU Studējošo pašpārvaldes valdes priekšsēdētāju Tomu Mārtiņu Smilgu, bet par Satversmes sapulces sekretāri – Pārvaldības biroja vadītāju Sarmīti Zeiri. Sanāksmē tika apstiprināta arī RSU Satversme.

Nākamā RSU Satversmes sapulces sanāksme plānota rudens semestrī.