Preses relīzes

2007. gada 2. augustā līdz ar Uzņemšanas komisijas sēdi noslēdzas galvenais studējošo uzņemšanas posms Rīgas Stradiņa universitātē (RSU). Medicīnas fakultātē studiju līgumus ir noslēdzis 291 topošais students, studiju programmā Fizioterapija studijas ir gatavi uzsākt 73 studenti. Sociālo zinātņu fakultātēs visvairāk studiju līgumi – 76 - noslēgti studiju programmā Sabiedriskās attiecības. Otra populārākā izrādījusies pavisam jaunā studiju programma Starptautiskais mārketings un reklāma.

Kā uzsvēra RSU rektors, profesors Jānis Vētra, „Šis uzņemšanas gads iezīmējās ar necerēti lielu pieteikumu skaitu, kas ir 1,5 reizes lielāks nekā pagājušās vasaras uzņemšanas laikā. Liela nozīme ir pagājušā akadēmiskā gada laikā realizētajiem universitātes projektiem: RSU un karjeras žurnāla „Mērķis” realizētajiem braucieniem uz Latvijas skolām pagājušā akadēmiskā mācību gada laikā, mēdiju speciālista Andreja Fiļipova un RSU kopīgajai sadarbībai, organizējot Atvērto durvju dienas Latvijas rajonu slimnīcās, kā arī līdz šim nebijušam projektam - LR Veselības Ministrijas reklāmas kampaņai, kas aicināja izvēlēties studēt medicīnas un veselības aprūpi”.

Līdz 22. augustam turpinās dokumentu pieņemšana uz šādām bakalaura un profesionālajām studiju programmām: Sociālais darbs, Māszinības, Vecmāte, Socioloģija, Organizāciju un menedžmenta socioloģija, Psiholoģija, kā arī uz šādām maģistrantūras studiju programmām: Klīniskā farmācija, Sociālais darbs, Māszinības, Mākslas terapija, Sabiedrības veselība, Politikas zinātne, Starptautiskās attiecības, Komunikācijas, Socioloģija, Tiesību zinātne unBizness un tiesības Eiropas Savienībā. Dokumentu pieņemšana notiek RSU Studiju informācijas centrā, Dzirciema ielā 16, K-korpusa 104. kabinetā, darba dienās no 10.00 – 16.00.

Vēlamies arī informēt, ka 2007.gada rudenī sāksies uzņemšana 1. līmeņa profesionālajā studiju programmā Zobu higiēnists.

Sīkāka informācija: RSU Uzņemšanas komisija, tālr. 67409105, e-pasts: studinfoatrsu[pnkts]lv