Pārlekt uz galveno saturu
Studentiem

Jau 42. reizi kopš tās pirmsākumiem 8. maijā notika RSU Iekšķīgo slimību katedras un nodibinājuma SIA „Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas atbalsta fonds” kopīgi rīkotā profesora Jūlija Anšeleviča vārdā nosauktā terapijas olimpiāde Zelta stetoskops. Olimpiādē kopumā piedalījās 45 Medicīnas fakultātes studenti, kuriem 60 minūšu laikā rakstiski bija jāatbild uz 57 testa jautājumiem.

Olimpiādes laureāti

VI studiju gads

1. vieta – Renāte Akermane (absolūtā uzvarētāja)
2. vieta – Elga Sudnika

V studiju gads

1. vieta – Kaspars Ozols
2. vieta – Iļja Noviks
3. vieta – Raimonds Livkis
4. vieta – Vitālijs Lobarevs

IV studiju gads

1. vieta – Pauls Sīlis
2. vieta – Marina Šaronova

Ar SIA Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas atbalsta fonds atbalstu absolūtajam uzvarētājam tika piešķirta 100 Ls naudas balva un 2 naudas balvas 75 Ls vērtībā 4. un 5. studiju gada pirmās vietas ieguvējiem. Šī gada olimpiādes absolūtā uzvarētāja Renāte Akermane arī iepriekšējā gadā guvusi 1. vietu kā 5. kursa studente.

Olimpiādes vērtēšanas komisijas darbā piedalījās prof. Aivars Lejnieks, prof. Sandra Lejniece, prof. Ivans Zagorskis, prof. Andrejs Kalvelis, asoc. prof. Mārīte Antra Ozoliņa, asoc. profesors Jānis Raibarts, lektore Larisa Umnova.

Iekšķīgo slimību katedras vadītājs prof. Aivars Lejnieks pateicas asoc. prof. Mārītei Antrai Ozoliņai, žūrijas komisijas locekļiem, katedras darbiniekiem par olimpiādes jautājumu sagatavošanu un olimpiādes veiksmīgu norisi, Roche, Berlin Chemie un Abbott pārstāvniecībām par iespēju studentiem iegādāties medicīnas grāmatas, SIA Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas atbalsts fonds par finansiālo atbalstu olimpiādes uzvarētāju apbalvošanai un fonda direktoram Normundam Beļskim, kas bija ieradies, lai uzrunātu un stiprinātu studentus!