Pārlekt uz galveno saturu
Studentiem
Absolventiem
Darbiniekiem

Kādā jaukā ziemas vakarā mēs, RSU Absolventu asociācija, izdomājām, ka būtu noderīgi uzzināt jaunus trikus un padalīties ar dažādiem padomiem par daudzveidīgām dzīves situācijām no dažādu nozaru pārstāvjiem. Ņemot vērā mūsu runātāju plašo darbības spektru, tā arī radās nosaukums Zināšanu soļanka, jo pasākumā tāpat kā zupā reizēm var sastapt visnegaidītākās sastāvdaļu kombinācijas; mūsu pasākumos sastāvdaļu daudzveidību nodrošināja tematiskais spektrs.

24 runātāji palīdzēja uzbrūvēt četras soļankas receptes, lai kopā ar RSU Absolventu asociāciju padarītu interesantākus un aizraujošākus garos mājsēdes vakarus.

Februārī uzzinājām, kas cilvēkus dzen uz priekšu. Martā atklājām sievietes noslēpumu, bet aprīlī saņēmām nelielu humora devu, uzzinot, kā var TĀ sanākt. 10. maijā noslēdzām mūsu tikšanās sēriju ar jaunības eliksīra atklāšanu.

Noslēguma soļankā saņēmām dažādus vērtīgus padomus no prof. Lailas Meijas par to, ko ēst, lai nodzīvotu ilgāk par 100 gadiem, bet dr. Gerda Pētersone izstāstīja, kā saglabāt ādu jaunu un veselu pēc iespējas ilgāk. Tāpat dzirdējām dažādu sabiedrībā pazīstamu cilvēku dalīšanos ar savu jaunības eliksīru – ar to dalījās gan body positivity kustības atbalstītāja Indra Salceviča, gan doc. Daina Pastare, kura izstāstīja, kas viņai palīdz ikdienā uzturēt veselu miesu un garu. Dvēseles un garīgajai tēmai vairāk pieskārās teologs Kaspars Simanovičs, kurš stāstīja par personības izaugsmi caur krīzes brīžiem, kā arī devāmies sezonas noslēdzošajā aukstuma peldē kopā ar Kasparu Zlidni.

Esam ļoti pateicīgi visiem mūsu skatītājiem par zināšanu kausiņa nobaudīšanu, dažādiem jautājumiem un pateicības vārdiem, kurus saņēmām pēc katra pasākuma! Mēs, RSU Absolventu asociācija, noteikti gaidīsim jūs mūsu kārtējās avantūrās!