Darbiniekiem

Līdz 30. decembrim aicinām, ziedojot asinis, iesaistīties Valsts asinsdonoru centra sociālās atbildības kampaņā Asins draudzība 2022 un piedalīties pozitīvā sacensībā starp augstskolām. Varbūt tieši tavs asins ziedojums palīdzēs mūsu universitātei iegūt Asins draugu kausuKampaņā var piedalīties visi: studenti un darbinieki, kā arī viņu radinieki, draugi un kolēģi, kuri var kļūt par donoru, norādot, kuru augstskolu viņi pārstāv.

Ziedot asinis ir veselīgi, nesāpīgi, ātri un ļoti nepieciešami.

asins_draugu_kauss.jpg

Ceļojošo kausu saņems tā augstskola, kura savāks lielāko punktu skaitu sacensību laikā. Nākamajā gadā kauss tiks nodots tālāk nākamā gada uzvarētājam. Pašlaik (14.12.2022.) Rīgas Stradiņa universitāte ir 3. vietā starp lielajām augstskolām, bet mēs to varam mainīt! Šī ir pozitīva asins donoru sacensība, kurā uzvaru iespējams gūt tikai ar skaitlisko vairākumu.

asins_draudzibas_kauss.jpg

Asins draugu kauss ir mākslas darbs – skulptūra, ko par godu šīm sacensībām ir izveidojis mākslinieks Ginters Krumholcs.

Nāc pats un aicini līdzi radus, draugus un kaimiņus! Uzvarētājs būs zināms jau decembrī!