Pārlekt uz galveno saturu
Konferences, semināri
Starptautiskā sadarbība
Studentiem

13. – 15. maijā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Hipokrāta auditorijā (Dzirciema ielā 16) norisinās 1. Baltijas konference Imunoloģiskā modelēšana: teorija un prakse. Tajā pulcējušies pētnieki no vairāk nekā 14 pasaules valstīm, lai spriestu par aktuālajām tendencēm imunoloģiskajā modelēšanā, tostarp tās iespējām infekcijas slimību izpētē. Konferences sākums trešdien, 13. maijā, plkst. 9.30.

baltifect-logo-videjs_0.jpgKonference ir viena no ES 7. ietvarprogrammas REGPOT projekta Infekcijas slimību pētniecības potenciāla attīstīšana Rīgas Stradiņa universitātē (Baltinfect) aktivitātēm.

Kā uzsver konferences organizētāji, imunoloģiskā modelēšana ir samērā jauna pētnieciskā metode medicīnā, kas ļauj izmantot statistiku un datormodelēšanu imūnās sistēmas funkciju un procesu pētīšanā.

Pasākumā uzstāsies šīs jomas vadošie pētnieki no Vācijas, Izraēlas, Itālijas, Zviedrijas, Spānijas, Francijas, Nīderlandes, Anglijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Latvijas, Japānas un Kazahstānas.

Pasākumā laipni aicināti piedalīties pētnieki no augstskolām un zinātniskajiem institūtiem, kuri ir ieinteresēti minētajā pētniecības jomā.

Plašāka informācija un konferences programma atrodama Baltinfect projekta mājaslapā.