Preses relīzes

Piektdien, 11. augustā, plkst. 14.00 Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra konferenču zālē Anniņmuižas bulvārī 26a notiks preses konference par Ziemeļu Ministru padomes izglītības un pētniecības mobilitātes programmas NordPlus Adult finansēto projektu Vecums nav šķērslis, kuru kopīgi uzsāk Latvijas Pensionāru federācija, Rīgas Stradiņa universitāte, Igaunijas Pensionāru biedrību asociācija un Lietuvas Pensionāru savienība Bočiai.

Projekta mērķis ir celt senioru dzīves kvalitāti Baltijā, izstrādājot apmācības programmas, mācību materiālus, sagatavojot pasniedzējus un tālāk apmācot pirmspensijas un agrīnā pensijas vecuma cilvēkus par šādām tēmām:

• kā pārdzīvot adaptācijas periodu, aizejot pensijā;
  • kādas ir iespējas saņemt sociālo palīdzību un organizēt uzņēmējdarbību, lai papildinātu savus ienākumus;
  • kā saglabāt fizisko veselību;
  • kā saglabāt psiholoģisko veselību un apgūt jaunas zināšanas un prasmes;
  • kā izvairīties un pārvarēt vientulību.

Projekta moto ir Palīdzi pats sev, palīdzi citiem!.

Papildu informācijai:

Andris Siliņš, Latvijas Pensionāru federācija, mob. tālr. 26302597