Stipendijas

14. novembrī piešķirta AS Olainfarm Izcilības stipendija pieciem Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Farmācijas fakultātes 5. kursa studentiem. Šogad Olainfarm palielinājusi stipendiju skaitu un radusi papildu prakses vietas RSU studentiem. Šī stipendija tiek piešķirta jau trešo gadu.

2013./ 14. akadēmiskajā studiju gadā uz vienu AS Olainfarm Izcilības stipendiju bija pieteikušies 4,5 studenti. Deviņdesmit latu (128,06 eiro) stipendiju desmit studiju mēnešus saņems RSU Farmācijas fakultātes 5. kursa studenti Grigorijs Golubs, Kristaps Laukmans, Inga Sīle, Lāsma Pauniņa un Marina Jankovska. Turklāt viņiem būs iespēja mēnesi praktizēties AS Olainfarm.

Šogad AS Olainfarm devusi iespēju iziet praksi ne tikai stipendiātiem, bet arī visiem AS Olainfarm Izcilības stipendijas kandidātiem. Lai labāk iepazītos ar zāļu rūpniecisko ražošanu, studentiem būs iespēja praktizēties Olainfarm Gatavo zāļu formu laboratorijā, Standartizācijas laboratorijā, ražošanas nodaļās u. c.

AS Olainfarm valdes locekle Jeļena Borcova: „Esam gandarīti par sadarbību ar RSU un Absolventu asociāciju. RSU studiju līmeni vērtējam augstu un esam gatavi labākajiem studentiem piedāvāt darba vietu un karjeras izaugsmes iespējas. Daži no iepriekšējo gadu stipendiātiem izvēlējušies AS Olainfarm par startu savai profesionālajai karjerai. Esam pārliecināti, ka viņu ieguldījums uzņēmuma attīstībā ļaus vēl vairāk nostiprināt mūsu līdera pozīciju vietējā farmācijas nozarē.”