Tiesības

2022. gadā 12. novembrī, iesaistoties RSU Juridiskās fakultātes studiju programmas Policijas darbs studentiem un mācībspēkiem gan klātienē, gan attālināti, projekta Policijas darbs multikulturālā vidē: stereotipu mazināšana ietvaros notika otrais seminārs Policijas darbs multikulturālā sabiedrībā. Šā semināra tēma: kultūru atšķirības stereotipi.

Studenti un docētāji, analizējot dažādus piemērus un konkrētus gadījumus, diskutēja par emocionalitāti un agresīvo izturēšanos kā kultūras sastāvdaļu, kā arī policijas darbinieku gatavību tikt galā ar dažādām agresijas izpausmēm.

Pirmajā seminārā Policijas darbs multikulturālā sabiedrībā tika diskutēts par to, vai policistam jābūt iedzīvotāju draugam, vai vajag integrēt citu tautību pilsoņus Latvijas policijas darbā un vai tas varētu palīdzēt labāk izprast citu tautību kultūras, vai ir nepieciešams sabiedrībā integrēt vai iekļaut diasporas u. c.

Plašāk par projektu

Pasākumu atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds.