Darbiniekiem

Sestdien, 11. septembrī, gan tiešsaistē, gan klātienē Bellevue Park Hotel norisināsies konference Skaļrunis, kuras mērķis ir pilnveidot pacientu un mediķu organizāciju, kā arī citu nevalstisko organizāciju informācijas ieguves un komunikācijas prasmes. Skaļrunis norisinās jau otro gadu, un tajā ar vērtīgām teorētiskajām un praktiskajām zināšanām dalīsies arī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) eksperti.

konference_skalrunis.jpg

Konferences dienaskārtība plānota trīs paneļsesijās: Zinātne, Komunikācija, Informācija. Dalībniekus uzrunās Latvijā zināmi un augtu vērtēti eksperti: RSU Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras vadītājs profesors Ģirts Briģis, Rīgas Tehniskās universitātes prorektors Tālis Juhna, RSU Politikas zinātnes katedras vadītājs Mārtiņš Daugulis, RSU Onkoloģijas institūta vadošā pētniece doc. Inese Čakstiņa-Dzērve, Dr. biol. Dāvids Fridmanis, Latvijas Radio dienas ziņu programmu producents Edgars Kupčs, žurnāla Medicus Bonus redaktore Aija Kažoka, melanomas pacientu atbalsta biedrības Soli priekšā melanomai vadītāja Olga Valciņa, onkoloģijas pacientu organizāciju apvienības Onkoalianse vadītājs Helmuts Bēķis, ārste Signe Mežinska, biedrības Saknes vadītājs Juris Beikmanis un komunikācijas speciāliste, Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem valdes priekšsēdētāja Kristīne Tjarve.

Dalība konferencē ir bezmaksas. Pieteikties iespējams līdz 8. septembrim, aizpildot dalībnieka anketu.

Konferenci rīko biedrība ģenētiski pārmantoto slimību pacientiem un līdzcilvēkiem Saknes un Latvijas onkoloģijas pacientu organizāciju apvienība Onkoalianse.