Darbiniekiem

Otrdien, 29. jūnijā, notika Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Padomnieku konventa sēde, kurā tika pārrunāts RSU rektora rīkojums par klātienes studiju procesu jaunajā studiju gadā Covid-19 apstākļos, kā arī ieskicēta plānotā augstskolu pārvaldības reforma. Sēdi vadīja Padomnieku konventa priekšsēdētāja prof. Ludmila Vīksna.

Padomnieku konventa sēdes dalībnieki atzinīgi novērtēja RSU plānotos soļus drošu klātienes studiju organizēšanā. Universitāšu slimnīcu un reģionālo slimnīcu valžu vadītāji uzsvēra, ka praktiskās apmācības slimnīcās nepieciešams organizēt tikai Covid-19 drošiem studējošajiem (sadarbīgspējīgs Covid-19 sertifikāts vai regulāri Covid-19 diagnostikas testi).

Sēdes noslēgumā RSU rektors prof. Aigars Pētersons informēja Padomnieku konventa locekļus par plānoto augstskolu pārvaldības reformu. Gaidāms, ka no šī gada 1. decembra darbu RSU un citās augstākās izglītības iestādēs uzsāks augstskolu pārvaldības padomes. Padomnieku konventa locekļus aicināja apsvērt iespēju kandidēt uz darbu padomes sastāvā.