Absolventiem

13. februārī notika pirmā cikla Etiķete lekcija Ķermeņa valoda, ko lasīja Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Komunikācijas fakultātes lektore, Absolventu asociācijas valdes locekle Ruta Siliņa. Aicinām RSU studentus un absolventus apmeklēt pārējās trīs šā cikla lekcijas, kas notiks 12. martā, 9. aprīlī un 7. maijā plkst. 18.00 RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16).

Pieteikšanās līdz 4. martam: ej.uz/etikete_2018

Ciklā plānotas vēl trīs lekcijas:

• 12. martā Etiķetes īpatnības dažādās nacionālajās kultūrās;
  • 9. aprīlī Akadēmiskā saskarsme;
  • 7. maijā Sociālais tēls (lekcija notiks angļu valodā).

13. februāra RSU Komunikācijas fakultātes Komunikācijas studiju katedras Rutas Siliņas lekcijas Ķermeņa valoda trīs galvenās atziņas:

• Nav iespējams ietekmēt otru cilvēku, pašam nemainoties. Visa sākums esmu es pats. Smaids otrā izraisa smaidu, cieņa – cieņu.
  • Ķermenis runā vairāk nekā vārdi. Visgrūtāk kontrolēt acis.
  • Balss skanējums lielā mērā atkarīgs no ķermeņa pozas. Smaidu var sadzirdēt!
Ja būsiet apmeklējis trīs no četrām cikla lekcijām, saņemsiet apliecību par dalību neformālās tālākizglītības programmā Etiķete.
Lekciju ciklu organizē RSU Studējošo pašpārvalde un Absolventu asociācija.

etikete-lekciju-cikls-lead.jpg