Skolēniem
Uzņemšana

1. Pieslēdzies RSU e-Uzņemšanas sistēmai, izmantojot Latvija.lv.

solis 1.jpg

2. Izvēlies autorizācijas veidu.

solis 2.jpg

3. Aizpildi datus par sevi un pievieno fotogrāfiju saskaņā ar norādījumiem.

solis 3.jpg

4. Ievadi personas apliecinošā dokumenta datus.
5. Ievadi datus par deklarēto adresi.

solis 4-5.jpg

6. Norādi informāciju par izglītības iestādi, absolvēšanas gadu un diploma numuru. Pievieno nofotografētas vai ieskenētas dokumentu kopijas.
7. Spied pogu Pabeigt personas datu rediģēšanu.

solis 6-7.jpg

8. Turpini aizpildīt pieteikumu, kā arī pārbaudi, vai norādītie dati ir pareizi.
9. Pievieno studiju programmas, kurās vēlies iesniegt savu pieteikumu.

solis 8-9.jpg

10. Izmantojot meklētāju, atlasi studiju programmas. Spied pogu Pievienot.
11. Kad esi izvēlējies visas studiju programmas, kurās gribi pieteikties, spied pogu Pabeigt studiju programmu pievienošanu.

solis 10-11.jpg

12. Ar bultiņu sakārto izvēlētās studiju programmas prioritārā secībā, pirmajā vietā liekot to, kurā visvairāk gribi studēt utt.

solis 12.jpg

13. Ievadi centralizēto eksāmenu vērtējumu, atestāta atzīmes, pievieno ZPD, olimpiāžu vai pētniecisko darbu dokumentus, ja tādi ir.

solis 13.jpg

14. Samaksā reģistrācijas maksu ar banklink starpniecību vai ar pārskaitījumu internetbankā uz RSU kontu (jāpievieno bankas maksājuma uzdevuma kopija).
15. Pabeidz elektronisko pieteikšanos studijām, nospiežot pogu Iesniegt.

solis 14-15.jpg