Bibliotēka
Doktorantiem
COVID-19

Bibl_grām_kaste_2020.png

• Visos RSU bibliotēkas apkalpošanas punktos tiek nodrošināta tikai grāmatu izsniegšana.
  • Visas izsniegtās grāmatas (arī no filiālēm) nodot iespējams tikai grāmatu nodošanas kastē Dzirciema ielā 16, pie ieejas RSU.
  • Brīvpieejas abonementa 24/7 režīms tiek pārtraukts.
  • Brīvpieejas abonements grāmatu izsniegšanai atvērts darbdienās no 8.30 līdz 17.00.
  • Filiālēs atvērtas grāmatu izsniegšanai darbdienās no 9.00 līdz 17.00.
  • Iesiešanas un laminēšanas pakalpojums pieejams Brīvpieejas abonementā, 1. stāvā.
  • RSU bibliotēkas Informācijas centrs Dzirciema ielā 16, 2. stāvā, – slēgts (lasītavas ir slēgtas).
  • Ja nepieciešamas grāmatas no RSU bibliotēkas Informācijas centra lasītavas, lūdzam rakstīt konkrētās grāmatas nosaukumu uz bibliotekaatrsu[pnkts]lv (biblioteka[at]rsu[dot]lv), mēs izvērtēsim iespējas to izsniegt vai piedāvāsim alternatīvu.
  • Studentiem mācīties RSU bibliotēkas telpās nav atļauts.
  • Sekojiet aktuālajai informācijai Bibliotēkas Facebook lapā - https://www.facebook.com/RSUbiblioteka.
Grāmatu pagarināšana tiks veikta automātiski, jautājumu gadījumā sazinieties ar bibliotēku pa tālruni 67061521 vai e-pastā bibliotekaatrsu[pnkts]lv (biblioteka[at]rsu[dot]lv).

Attālinātā piekļuve bibliotēkas abonētajām datubāzēm,
izmantojot RSU piešķirto lietotājvārdu un paroli

Studējošajiem

Docētājiem

Konsultācijām par datubāzu lietošanu un piekļuvi lūdzam zvanīt 67409192.

datu bāzes RSU bibliotēkā (9).png