Karjera

2014. gada 19. martā notika Rīgas Stradiņa universitātes Karjeras centra praktiskā pašmotivācijas nodarbība studentiem Manu iekšējo resursu izmantošana grūtību pārvarēšanai un mērķu sasniegšanai.

„Ja jūs uzskatāt, ka varat, tad jūs varat. Bet, ja jūs uzskatāt, ka nevarat, tad jūs arī nevarēsiet.”
Mary Kay Ash

Nodarbība tika veltīta katra cilvēka iekšējo resursu izpētei – kādi tie ir, kā tos efektīvāk izmantot un attīstīt, kādas ir katra nodarbības dalībnieka iekšējās enerģijas rezerves un kur tās rast.

Veicot praktiskos uzdevumus, nodarbības dalībnieki cēla savu motivāciju, izvirzīja mērķus un plānoja soļus, kas jāveic, lai tos sasniegtu.

Semināra autore un vadītāja bija profesionālās un personīgās izaugsmes konsultante Zane Veinberga.