Darbiniekiem
Atzinība

Rīgas Stradiņa universitātē ir tradīcija izteikt pateicību labākajiem studentiem un darbiniekiem, kuri sasnieguši teicamus panākumus un devuši nozīmīgu ieguldījumu RSU popularizēšanā. Sestdien, 19. martā, RSU Akadēmiskajā ballē, kas notika Rīgas Latviešu biedrības namā, tika pasniegta RSU Gada balva astoņās nominācijās.

rsu-akad-balle-2016-22.jpg

• Gada balva nominācijā Gada students piešķirta Medicīnas fakultātes studiju programmas Medicīna 6. kursa studentei Danai Kigitovičai.
  • Gada balva nominācijā Gada ārvalstu students tika pasniegta Medicīnas fakultātes studiju programmas Medicīna 4. kursa studentei Lindai Veitai Sančesai (Linda Veith Sanches).
  • Gada balva nominācijā Gada maģistrants tika pasniegta Eiropas studiju fakultātes maģistra studiju programmas Bizness un tiesības Eiropas Savienībā 2. kursa maģistrantei Baibai Jakobsonei.
  • Balva nominācijā Gada doktorants piešķirta Doktorantūras nodaļas studiju programmas Medicīna 3. studiju gada doktorantei Vitai Začestai.
  • Balva nominācijā Gada rezidents piešķirta Tālākizglītības fakultātes studiju programmas Rezidentūra medicīnā 5. studiju gada rezidentei Artai Spridzānei.
  • Balva nominācijā Gada zinātnieks piešķirta Farmācijas fakultātes Farmācijas ķīmijas katedras profesorei Maijai Dambrovai.
  • Balvu nominācijā Gada docētājs, kuru izvirzīja un noteica RSU studenti, šogad saņēma Medicīnas fakultātes Cilvēka fizioloģijas un bioķīmijas katedras docente Maija Rumaka.
  • Balva nominācijā Gada administrācijas darbinieks tika pasniegta Finanšu departamenta direktoram Andulim Priedniekam.