Pārlekt uz galveno saturu
Stipendijas
Studentiem

Pateicoties AS Olainfarm, 7. janvārī jau ceturto reizi tika pasniegta AS Olainfarm Izcilības stipendija četriem labākajiem Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Farmācijas fakultātes studentiem.

RSU ar AS Olainfarm ir ilgtermiņa sadarbība. AS Olainfarm Izcilības stipendijas stipendiāti saņems ikmēneša stipendiju 140 eiro un jau februārī dosies praksē, kur varēs novērtēt savas zināšanas un tuvāk iepazīties ar uzņēmuma darbību.

Stipendiāti tika noteikti konkursa kārtībā. Šajā gadā AS Olainfarm Izcilības stipendija tika piešķirta četrām RSU Farmācijas fakultātes 5. kursa studentēm: Laurai Saldoverei, Baibai Ledainei, Ievai Rogālei un Aijai Urķei.

olainfarm-2015-lead.jpg

2014./2015. akad. studiju gada AS "Olainfarm" Izcilības stipendijas stipendiāti. No kreisās: Elvins Bergs ("Olainfarm" Personāla daļas vadītājs), Baiba Ledaine, Aija Urķe, Laura Saldovere, Jeļena Borcova ("Olainfarm" valdes locekle, RSU absolvente) un Ieva Rogāle

AS Olainfarm valdes locekle, RSU absolvente Jeļena Borcova pateicās par dalību konkursā un novēlēja: "Paveroties jaunām iespējām un nākotnē izdarot nopietnus lēmumus, neaizmirstiet izvērtēt un pieņemt pēc iespējas pareizākas un sirdij tuvākas izvēles."

AS Olainfarm ir viena no lielākajām kompānijām Baltijā ar vairāk nekā četrdesmit gadu pieredzi medikamentu, aktīvo ķīmisko ingredientu un ķīmisko vielu ražošanā un stipendiātus atbalsta ne tikai finansiāli, betarī piedāvā praktizēšanās iespējas uzņēmumā un ļauj jau studiju laikā iepazīties ar karjeras iespējām pēc universitātes absolvēšanas.

Stipendiju administrē RSU Absolventu asociācija.

aalogo-RSU.png