Starptautiskā sadarbība
Atzinība

Eksporta atbalsta kustības The Red Jackets iniciētajā pētījumā no vairāk nekā 1300 Latvijas eksportējošajiem uzņēmumiem tika atlasīti 100 Latvijas labākie zīmoli, no kuriem tikai 25 ieguva The Red Jacketstitulu un simbolisku sarkano žaketi, ko saņēmusi arī Rīgas Stradiņa universitāte.

RSU attīstības prorektors Toms Baumanis: "Zināšanas ir vislielākā vērtība. Rīgas Stradiņa universitātes akadēmiskais personāls spēj dalīties ar savām zināšanām jau gadiem. Universitātes diploms ir atzīts ne vien Latvijā, bet arī Vācijā, Zviedrijā, Somijā un citviet ES, jo šo valstu jaunieši vēlas studēt RSU.”

"Uzvilkt sarkanu žaketi nozīmē uzdrīkstēties atšķirties, būt spilgtam un pamanāmam. Ar žaketes uzvilkšanu gribam mudināt uzņēmumus spilgti nest savu un Latvijas zīmolu pasaulē," atzīst eksporta atbalsta kustības The Red Jackets iniciatore, uzņēmuma GatewayBaltic vadītāja Inese Andersone.

Eksporta atbalsta kustība The Red Jackets nosaukusi ne tikai 25 labākos Latvijas eksporta zīmolus 2015. gadā, bet arī desmit uzlecošās eksporta zvaigznes Rising Stars.

Sarkanā žakete ir Latvijas modes dizaineres Agneses Narņickas radīta stilizēta vējjaka, savukārt uzlecošajām eksporta zvaigznēm pasniedza sarkanu vestīti.

The Red Jackets kustību izveidojuši domubiedri, kam rūp Latvijas eksports un tēls ārvalstīs.